HECHT 9040 - accu sněhová fréza

Kód: 808032
Neohodnoceno
Značka: HECHT
6 990 Kč / KS 5 776,86 Kč bez DPH
Expedice 5-7 dní
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Jednostupňová accu fréza na sníh se záběrem 38cm, bez pojezdu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Accu sněhová fréza Hecht 9040

HECHT 9040 je lehká a snadno ovladatelná, jednostupňová akumulátorová fréza.
Dodávána je bez akumulátoru, jako volitelné příslušenství – doplněk akumulátorových sekaček z accu programu 5040, případně je nutné dokoupit zvlášť akumulátor a nabíječku.
Napájena je z akumulátoru HECHT 005040B o napětí 40 V s kapacitou 4 Ah.
Doba provozu je až 40 minut.

Fréza je vhodná k odházení sněhu z chodníků a přístupových cest se zpevněným povrchem (asfalt, beton, dlažba..), tak jako většina jednostupňových fréz rozhodně není vhodná na odhazování zhutnělého a zledovatělého sněhu.

Právě díky akumulátorovému pohonu je fréza snadno ovladatelná, odpadá startování spalovacího motoru, není nutné připravovat žádné napájecí kabely. Stačí jen zasunout nabitý akumulátor a fréza je připravena.
Na vrchní straně šasi frézy naleznete podobně jako na sekačce HECHT 5040 otvor pro bezpečnostní klíček. Bez tohoto klíčku není možné sepnout motor, klíček tak můžete schovat například před dětmi a zabránit tak úrazu.
Na madle pak naleznete dvě páky spuštění, frézu tak můžete ovládat levou i pravou rukou.
Bezpečnostní tlačítko zabraňující náhodnému spuštění je u všech podobných strojů samozřejmostí, zde jej naleznete na horní straně panelu. Při spuštění je nutné jej krátce podržet současně s jednou ze spouštěcích pák.

Na panelu madla je rovněž velké LED světlo, které využijete především v časných ranních hodinách při odklízení čerstvě napadaného sněhu. Světlo má vlastní vypínač, nicméně aby se zbránilo náhodnému vybití akumulátoru, pokud by obsluha zapomněla světlo vypnout, rozsvítí se teprve po spuštění motoru a automaticky zhasne s krátkým zpožděním po vypnutí motoru. Pod panelem na madle je pak klika nastavení směru výhozového komína. Komín je tak možné přímo z místa obsluhy otáčet v rozsahu 190°.

O odhazování sněhu se stará ocelový šnek s lamelou z odolné gumy. Šířka šasi je 46 cm, maximální pracovní hloubka je 27 cm. Fréza je schopna odhodit sníh až do vzdálenosti 6 m. Pro pojíždění je na zadní straně šasi vybavena koly z odolného plastu. Na vrchu šasi je rovněž velké madlo, které slouží ke snadnému přenášení frézy.

Madlo frézy je díky použití velkých hvězdicových šroubů snadno složitelné, což oceníte především při převážení frézy, nebo při jejím uskladnění mimo sezónu.

Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové sněhové frézy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

×

Splátková kalkulačka ESSOX